logo
Menu

Seni Seviyorum..

Sesini duyduğum andan itibaren ruhunla bir bağlantı hissettim. İlk tanıştığımız gün nasıl göründüğünü hala hatırlayabiliyorum. Güzel gözlerin kalbimi aldı ve gülümsemen, yaşadığım tüm şüpheleri silfi. Kollarını açtığın zaman sevgine adım attım, nazikcr kucakladım ve her zaman ait olduğum yerde olduğumu biliyordum.

Beni rahatlatmak için söylenecek sözleri biliyordun ve elin benimkini tutmaya ulaştığında, geleceğimi, ruh eşimi ve her zaman keşfetmeyi hayal ettiğim aşkı bulduğumu fark ettim. Olası her konu hakkında saatlerce konuştuk ve birbirimize söyleyecek sözlerden asla kaçmadık.

Gözlerinde özlemi ve tutkuyu görebiliyordum ve aynı anda hissettiğim inanılmaz yoğun arzunun bir yansıması olduğuna eminim. Dünya var olmaktan çıkmıştı ve yanyana oturmuş, el ele tutuşup daha önce hiç hissetmediğimiz duyguları deneyimleyen sadece ikimiz vardı.

“Seni seviyorum” kelimelerini fısıldadığın zaman, sahil boyunca yürürken kulağımın içine, hayatımın en mutlu anıydı. Sevincim, hayal ettiğimden daha derin, daha zengin ve daha yoğundu. Sana bakmak için döndüğümde gözlerimdeki yaşları hatırlayabiliyorum. O gece paylaştığımız öpücük asla unutamayacağım bir şeydi. Sana “İyi Geceler” demek ve sensiz eve dönmek hayatımda yapmak zorunda kaldığım en zor şeydi. Daha sonra beni arayacağını bile bilsem bile, iyi geceler dilemek benim için zordu. 

Ayrıldığımız anlar acı bir sonsuzluk gibiydi ve bir dahaki sefere seni görebileceğim ya da seninle konuşabileceğim ana kadar zorlukla bekleyebiliyordum. Asla mesafeler bana bu kadar uzun, soğuk ve yalnız gözükmedi. 

Kalbimin yan yana bir bakışla veya yumuşak bir gülümsemeyle bir atmasına neden olabilecek tek kişi sensin. Gözlerinin içine bakıp nerede olduğumu ve hatta kim olduğumu bile izlemiyorum. Sesin, vücudumun her lifinde çok yoğun bir özlem uyandırıyor ve okşamazsam sesini seni içimde erimiş gibi hissediyorum. Bunlar asla var olmadığımı bilmediğim duygular ve şimdi bir an için bile olsa bu duyguları kaybetmek istemiyorum.

Hayatıma girdiğinden beri, gerçek aşkın ve arzunun gerçekte ne olduğunu ve birçok insanın asla bilmeyeceği duygular olduğunu biliyorum. Bana hayallerimde gözüküyorsun ve bu hayali öpücükler bile dünyamı sarsıyor ve varlığımın özünü heyecanlandırıyor.

Hayatımı seninle yanımda geçirmekten başka bir şey istemiyorum. Sabah uyandığımda yanımda seni bulmak istiyorum. Geceleri uyumaya başladığımda, beni dünyadan koruyarak, beni tutan kolları hissetmek istiyorum.

Sen benim hayatımın gerçek aşkısın ve sadece buluşmamızın yıllar alması için üzgünüm. Şimdi birbirimizi bulduk ve birlikte bir hayat kurduğumuza göre, boş yalnızlık duygularını bir daha asla bilemeyeceğim. Hayatımı tamamladın ve koşulsuz sevgi ve bağlılık armağanını, vücudumun bu dünyadaki son nefesini alana kadar sevinçle besleyeceğim.

Seni seviyorum sevgilim. Gelecek bizim için ne tutarsa ​​tutsun, seni zamanın sonuna ve ötesine kadar seveceğim. 

, , ,
 Yazar: OzLem     Tarih: 23 Ocak 2019     Kategori: Şiir     86 Kez Görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

avatar
  Abone ol  
Bildir