Sunucu üzerinde şuan toplam
30 kişi sohbet etmektedir.
Sohbet Sitesi Aşkları
eLa Can
29/04/2017
0 Yorum
527 kez okundu

Sohbet sitelerine herkesin giriş amacı farklıdır. Bazısı sadece zaman öldürmek için , bazısı radyo dinlemek için ,bazısı da karşı cinsten kişilerle sohbet etmek hatta sevgili olmaktır. Gerçek hayatlarında karşı cinsle sağlıklı sohbet edemeyen. Hatta iki kelimeyi bir araya getiremeyenler sanal ortamlarda aslan kesilirler. Sanırsınız erkeklerin hepsi birer Brad Pitt, kadınların hepsi de Angelina Jollie dir. Bunların çoğunluğunu da işsiz güçsüz kişiler oluşturur. Erkekler işsiz güçsüz , bayanlar da evlere tıkılıp kalmış, evde kalmış veya eşinden ayrılmış hiçbir sosyal aktivitesi olmayanlardır. O evdeki bilgisayar ve internet onlara öyle bir dünya açar ki. Bazısı şaşırıp kalırlar ve yanlış eylemler içine girerler. Nasılsa karşılarındaki kişi onu görmüyordur ve yazdıklarıyla ve aldıkları nickle (takma isim ) tanımaya çalışırlar. Her şey nasıl dozunda güzelse sohbet sitelerine takılmak da öyledir. Ve tabiî ki sohbet içeriği de aynı şekilde dozunda olanı güzeldir.
Öyle hikayeler duyarız ki hatta mutlaka siz bile duymuşsunuzdur. Sohbet ortamında tanışıp birbirini seven, tabi bu kişilerin büyük kısmı cinsel açlık yaşayan kişilerden oluşabilmektedir. Haliyle normal sohbet bir süre sonra cinsel içerikli konuşmalara dönüşür. İki taraf da bu sohbetten memnundur ta ki kadın ya da erkek sohbet sitesinde daha populer biri ile tanışınca. Sonra çirkeflikler başlar. Aralarında yaşanan o özel anlar çoğu kişi tarafında öğrenilmiştir artık. Ha bu arada her iki cinsten biri uyanık ve açık gözlü ise karşısındakini maddi manevi dolandırmaya da çalışır. Ya yaşını yalan söyler ya da medeni durumunu ki bun u en çok erkekler yapar. Evlerinde yakalayamadığı heyecanı sohbet sitesinde tanıştığı kadınlarla yaşamaya çalışırlar.. Bu aşk hikayeleri sadece sohbet sitelerinde değil sosyal medya dediğimiz hayatımızın tam ortasına oturmuş sitelerde de yaşanabilir. sohbet yetişkin

Ha bu demek değil ki doğru düzgün ilişki yaşayanlar yoktur. Kesinlikle var hatta benim şahit olduğum aşklar da var. Seviyeli düzgün yalan dolan olmadan yaşarlar ilişkilerini. İçlerinde bu aşkı gerçek hayatlarına taşıyıp evlenenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Fakat ben bugun olaya kara gözlüklerimde baktığım için kötü olabilecek taraflarını yazdım 


Lütfen sanal ortamlarda yani sohbet ,chat sitelerinde veya sosyal medya ortamlarında tanıştığınız kişilerin kimliklerinden ve niyetlerinin ne olduğundan kesin emin olmadan hiçbir özel bilginizi paylaşmayın. Sonucu acı olabilir.
Seviyeli düzgün sohbet edebileceğiniz nadir ortamlardan biri olan dostca.net sitesinde bu saydığım olaylar çok fazla yaşanmaz herkes yerini ve haddiniz bilir.
Size seviyeli, düzgün ve yalansız sohbetler dilerim..

Etiketler : , , , ,

Yazar Hakkında :

Sohbet Sitesi Aşkları başlıklı konuyu beğendiyseniz yorumlarınız ile bizlere destek olabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Mobil Sohbete Bağlan

Sitene Sohbet Ekle

Dostca mIRC İndir