Sunucu üzerinde şuan toplam
30 kişi sohbet etmektedir.
Sohbetçi Kızlar
eLa Can
23/03/2017
0 Yorum
875 kez okundu
Omegla Sohbet odalari

Chat yapan kızlar çirkin olur diye bir görüş var. Acaba doğruluk payı var mıdır diye merak konusu olmuştur. Sohbette tanıştığım bayanlar arasında elbette çirkin olanlar da var ama aksine güzel olanlar da var. Sohbet sitelerine gelen bayanların büyük kısmı eve kapanıp yapacak işi olmayanlar veya ev kızı diye tanımlanan kişilerdi eskiden. Ama teknoloji geliştikçe insanlar tembelleşti. Dışarı çıkıp birileri ile sosyalleşmek yerine bilgisayar başına oturup oyun oynamayı , sosyal ağlarda dolaşmayı ya da chat yapmayı tercih ediyorlar. Reel hayatta yeni bir insanla tanışmak için emek harcamak artık insanlara zor geliyor.
Sohbet ortamlarında bulunan bayanların hepsi erkek arkadaş veya sevgili arayışında değildir elbette. Bazıları da sadece sohbet etmek ve eğlenceli zaman geçirmek amaçlı geliyorlar. Sohbet sunucularının oyun kanalı müdavimleri de var sadece oyun oynamak ve sunucunun radyosunu dinlemek için geliyorlar.


Sohbet ortamlarında evli kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Evliklerinin monotonluğundan sıkılan veya evliliklerinin kötü gittiğini söyleyen insanlarla dolu sohbet siteleri. Sanal ortam da olsa evlilerin eşlerini aldatması veya aldatma düşüncesi bile çok kötü. Evli kişileri erkekler veya kadınlar oluşturuyor da diyemeyiz. Hem kadınlar hem de erkeklerde sohbete katılan evlilerin sayısı birbirine eşittir diyebiliriz. Bu kişiler genelde karşı cinsten birileri ile sohbet etmeyi severler.
Neyse biz asıl konumuza dönersek güzel kızlar chat yapar. Hele de gelişen teknoloji sayesinde mobil chat girisiyle sohbet sitelerinde eğlenceli zamanlar geçirirler. Sizde eğlenceli zaman geçirmek ve chat yapan güzel kızlarla tanışmak istiyorsanız saygınlığını elden bırakmayan dostca.net sitesine gelebilir ve sohbet ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Şimdiden iyi sohbetler diliyorum..

Etiketler : , , , ,

Yazar Hakkında :

Sohbetçi Kızlar başlıklı konuyu beğendiyseniz yorumlarınız ile bizlere destek olabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Mobil Sohbete Bağlan

Sitene Sohbet Ekle

Dostca mIRC İndir